Video Zlin.cz www.videozlin.cz
Události Reportáže Kontakty
© Copyright VideoZlin.cz 2018

Barum Czech Rally Zlín

 

Městská RZ | 2016

Kopecký vyhrál noční erzetu

11. Truck sraz Zlín 2016

Vybrané trucky se v pátek od 19.30  řadily v Hradské ulici. O hodinu  později se osvětlená kolona  kamionů rozjela a pokračovat v  jízdě na trase třída T. Bati, ulicemi  Díly IV, Štefánikova, Osvoboditelů  směrem na Kudlov. 

Noční prohlídka hradu

Milovníci romantiky měli příležitost  toulat se expozicemi hradu až do  noci a zhlédnout tajemný příběh o  setkání dvou bratrů, císaře  římského Karla IV. s Janem  Jindřichem.

Cyklojízda večerním Zlínem

Cyklisté se vydali na společnou  projížďku na kolech do širokých ulic  večerního Zlína po trase dlouhé 18  km.

Run-Up | Zlín 2016

I letos k nám zavítal jeden z  nejnáročnějších závodů a to běh do  schodů Baťova mrakodrapu. 

Zahajovací ohňostroj

Zahajovací ohňostroj 56. ročník  Mezinárodního filmového festivalu  pro děti a mládež. 
Obhájce titulu Jan Kopecký vyhrál páteční noční  městskou erzetu 46. ročníku Barum Czech Rally  Zlín v centru Zlína. Druhý dojel Rus Lukjaňuk,  třetí skončili Polák Kajetanowicz a otrokovický  pilot Pavel Valoušek.

Události - 2016

Galerijní a muzejní noc

Třetí květnový pátek patřil ve Zlíně  tradiční Galerijní a muzejní noci.  Bohatý kulturní program si ve 14|15  BAŤOVĚ INSTITUTU a na více než  desítce míst ve Zlíně užily stovky  lidí.

FESTIVAL MASKA

Jedná se o jediný videomappingový  studentský festival, který se koná  na unikátní platformě 14|15  BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně.    

Akademický košt slivovice

Ten nejobjektivnější košt slivovice je  ve Zlíně! Fakulta technologická,  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. 

Paleontologická výstava

Přijďte poznat svou rodnou planetu,  potěžkat horniny staré stovky milionů  let, prohlédnout si fosilie  prehistorických živočichů a obdivovat  krásu dávno vyhynulých rostlin. 

Cirkus Humberto ve Zlíně

Slavný cirkus s bohatou historií a  pestrou současností navštěvuje  města České Republiky. Zde můžete  zhlédnout krátký sestřih skoro  tříhodinového vystoupení, které  určitě stojí zato navštívit. 

Výstava Hrad Malenovic

Výstava Hrad Malenovice přibližuje  pomocí starých pohlednic, fotografií  a kreseb proměnu hradu od počátku  jeho výstavby ve 14. století do  současnosti.

1. MÁJ VE ZLÍNĚ

Oslavy 1. Máje ve Zlíně doprovázel i  letos prvomájový průvod dle  Baťovských tradic, kterého se jako v  předešlých letech účastnily zlínské  dechové orchestry, mažoretky,  folklorní soubory a další různé  sdružení.

Novoroční ohňostroj

Letos poprvé přichází Statutární  město Zlín s novoroční akcí, která by  se do budoucna měla stát milou  tradicí.

Události - 2015

Vánoční jarmark na hradě

Prodej medoviny, frgálů, svíček,  vánočních ozdob, šperků,  vánočních dekorací atd. Můžete se  občerstvit v čajovně na nádvoří  hradu nebo před hradem ve stánku,  kde vám nabídnou svařené víno a  jiné pochutiny...

Rozsvícení vánočního

Rozsvícení vánočního stromu ve  Zlíně se konalo první adventní  neděli 29. listopadu 2015. 

Den pro přírodu na hradě

DEN PRO PŘÍRODU – XII. Krajský  veletrh environmentálního  vzdělávání, výchovy a osvěty. 

Požár teplárny ve Zlíně

Hasiči likvidovali požár ve zlínské  teplárně poblíž centra. Byl vyhlášen  druhý stupeň požárního poplachu. 

Zahajovací ohňostroj

Zahajovací ohňostroj 55. ročník  Mezinárodního filmového festivalu  pro děti a mládež. 

Probouzení hradu

Kastelán oblíbeného hradu  Malenovice u Zlína otevřel v sobotu  11. dubna 2015 hradní bránu  prvním návštěvníkům.  

CONNECTION

Šárka Šišková, módní návrhářka a  zlínská rodačka v Kongresovém  centru Zlín, poprvé představila  zlínskému publiku svou oděvní  tvorbu velkou módní přehlídkou.   

Poctivě vyrobené

„POCTIVĚ VYROBENÉ – podpora  udržitelné místní ekonomiky ve  Zlínském kraji“ je projekt zaměřený  na zvýšení spolupráce a povědomí  při posilování místní ekonomiky na  území Zlínského kraje.

Události - 2014

Den Země 2014

Všem, kteří navštívili areál  společnosti REC Group při  oslavách Dne Země moc  děkujeme! Díky vám jsme vytvořili  nejen rekord ve sběru mobilů,  kterých se nasbíralo 1336 kusů, ale  padl také rekord v počtu  návštěvníků. 

Den Země - Zlín

Den Země je den věnovaný Zemi,  který se každoročně koná 22.  dubna. Tento svátek je ovlivněn  původními dny Země, které se  konaly při oslavách jarní  rovnodennosti, 21. března, a  oslavovaly příchod jara. 

Světový den autismu

Na 2. dubna připadá Mezinárodní  den porozumění autismu či zvýšení  povědomí o autismu. Autismus je  porucha, která se projevuje hned v  raném dětství. V České republice  žije na 100 tisíc lidí s různou formou  a mírou autismu.

4. Námořnický bál

Námořnická unie pořádá 4.  Námořnický bál, tentokráte v  prostorách MoR Café. K tanci a  poslechu hraje DOCUKU bohatý  doprovodný program. 

Den stromů na hradě 

Den stromů a Den s LČR na hradě  Lukově. Přijďte se podívat na hrad,  vyzkoušet stromolezení a  zasoutěžit si s námi. Vstup do  areálu hradu volný. Občerstvení  zajištěno. 

Události - 2013

Živý betlém 2013 

Živý betlém je již tradiční akcí, která  zlínským občanům 25. prosince  zpříjemňuje sváteční den. Farnost  sv. Filipa a Jakuba ve spolupráci s  Církevní základní a mateřskou  školou ve Zlíně. 

Rozsvícení v. stromu v ZOO

Letošní Vánoce zlínská zoo  oficiálně přivítala v neděli 15.  prosince 2013 rozsvícením  vánočního stromu. V doprovodném  programu nechyběly ani vánoční  koledy, tradice a zvyky.

Adventní dílny v ZOO

Sobotní a nedělní adventní dílny  slavily obrovský úspěch. Do tvoření  krásných vánočních ozdob, dárečků  či zdobení perníčků se pustily nejen  děti, ale zapojili se i rodiče. 

Interbeauty Prague

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY  PRAGUE je bezesporu  nejvýznamnějším odborným  kosmetickým veletrhem v České  republice.

Slovácká svatební show

2. ročník svatebního a  společenského veletrhu se tentokrát  přesunul z Panského dvora do  areálu firmy Kovosteel ve Starém  Městě. 

Dušičky ve Zlíně

Svátek mrtvých neboli lidově  „Dušičky" jsou podle křesťanské  tradice vzpomínkou na zesnulé, kteří na tuto skutečnost nejsou ještě  připraveni, nedosáhli věčné  blaženosti, jejich duše pobývají v  očistci.

Živé náměstí

Akce s názvem "Bavme se -  sportujme bezpečně", se konala ve  Zlíně v rámci cyklu Živé náměstí.  

Kolotoče ve Zlíně

Kolotočáře nazývají ti, kteří na jejich pouťové atrakce s oblibou odkládají  své děti. Provozovatelé autodromů,  lochnesek a centrifug zavítali i k  nám do Zlína. 

Události - 2012

DEN KRAJE - Zlín

Vybrané trucky se v pátek od 19.30  řadily v Hradské ulici. O hodinu  později se osvětlená kolona  kamionů rozjela a pokračovat v  jízdě na trase třída T. Bati, ulicemi  Díly IV, Štefánikova, Osvoboditelů  směrem na Kudlov. 

Noční prohlídka hradu

Den kraje přinesl svým  návštěvníkům spoustu zajímavých  zážitků. Mohli jste se setkat s  osobnostmi veřejného života nebo  ochutnat nejlepší regionální  potraviny. 

TRUCK SRAZ Zlín

Dne 24. 08. 2012 se ve Zlíně  uskutečnila akce s názvem Truck  Sraz Zlín. Jednalo se již o 7. ročník,  kde si příznivci silných trucků mohli  v podvečer dne prohlédnout  vybrané vozy.

Vlak LUSTIG

Zlín - Festival česko-německo-  židovské kultury Devět bran je již 13  let významnou kulturní událostí,  která seznamuje českou společnost  se světovou židovskou kulturou. 

Živý betlém 

Akce s názvem Živý betlém  pořádala Římskokatolická farnost  sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně ve  spolupráci s Magistrátem města  Zlína. 

Den stromů ve Zlíně

V úterý 22. října se v parku  Svobody (u zámku) konal Den  stromů. Program začínal v deset  hodin výsadbou nového stromu  náměstkem primátora Bedřichem  Landsfeldem za podpory dětí z  mateřských a základních škol.

Noc vědců 2013

Představit vědu a zkoumání jako  atraktivní a zábavnou činnost chce  akce Noc vědců, která vám otevře  dveře do laboratoří a vědeckých  pracovišť v celém Česku!   

Večer na zámku Lešná

Návštěvníci měli možnost  prohlédnout si prostory zámku ve  večerních hodinách. Zámecké  pokoje byly vyzdobeny speciálně  pro tuto příležitost. Kouzelnou  atmosférou provázeli průvodci v  dobových kostýmech.

Večerní prohlídka ZOO

Zlín - 4.10.2013 Netradiční pohled  na areál zoologické zahrady ve  Zlíně. 

Slovácká benefice

Téměř zaplněný zimní hokejový  stadion v Uherském Hradišti  sledoval v sobotu odpoledne 4.  Slováckou benefici.

Noční prohlídka hradu 

Když se setmí, všechno vypadá  jinak. Přesvědčit se na vlastní oči  mohli návštěvníci letos již druhé  noční prohlídky hradu v  Malenovicích.

Hrad Lukov 1983 - 2013

Prezentace výsledků třiceti let  dobrovolnické práce členů Hnutí  Brontosaurus a Spolku přátel hradu  Lukova při konzervaci lukovského  hradu, kde po celou dobu souběžně  probíhal archeologický výzkum  Muzea jihovýchodní Moravy ve  Zlíně. 

53. ZLÍN FILM FESTIVAL

Zlín - 29.05.2013 Den pro děti s  Českou televizí, jeden z  nejoblíbenějších celodenních  pořadů pro děti na náměstí Míru. 

Apráles 2013

Festival studentských kapel  pořádaný ve Zlíně 

Oslavy 1. máje ve Zlíně

Pojďte s námi oslavit 1. máj, lásky  čas! Oslavy 1. Máje ve Zlíně budou  letos začínat na náměstí Míru kde se  uskuteční stavění májky.  

Den Země 2013

Staré Město - akce se zaměřením na  ekologii pořádaná společností REC  Group s.r.o

Středověká mše ve Zlíně

Kostel sv.Filipa a Jakuba ve Zlíně  Akce pořádaná RR49, studentskou  křesťanskou organizací za podpory  města Zlína. 

Historické hasičské vozy

Jedná se již o čtvrtou jízdu s  mezinárodní účastí a vede přes dva  kraje Slezska a Moravy za účasti  polské a slovenské posádky. Jízda  se jede na počest 20. výročí  znovuobnovení činnosti Hasičské  vzájemné pojišťovny. 

Armáda ČR ve Zlíně

Součástí doprovodného programu  letošní BAMBIRIÁDY 2012 je také  prezentace Armády České republiky  a ukázka nejmodernější výzbroje.   

Zlínský sraz vozů PORSCHE

Setkání příznivců motorismu a  majitelů vozů Porsche proběhlo dne  6. května 2012 na náměstí Míru ve  Zlíně. 

Svátek práce ve Zlíně

Oslavy 1. Máje ve Zlíně doprovázel i  letos prvomájový průvod dle  Baťovských tradic, kterého se jako v  předešlých letech účastnily zlínské  dechové orchestry, mažoretky,  folklorní soubory a další různé  sdružení.

Malenovice - Mezicestí

Muzeum jihovýchodní Moravy ve  Zlíně pořádalo v rámci setkání  Archeologického klubu prohlídku  nejnovějšího záchranného  archeologického výzkumu.  Průvodcem po této nejbohatší  archeologické lokalitě na Zlínsku  byla archeoložka Jana Langová.  

Události - 2011

Vánoční jarmark ve Zlíně

Na náměstí Míru ve Zlíně začal  Vánoční jarmark. Tak jako každý  rok doplňuje kouzelnou atmosféru  Vánoc. Jarmark se koná od 13. do  22. prosince za doprovodu různých  kulturních programů. 

Přes valašské kotáry

Záznam 64. ročníku běhu "Přes  valašské kotáry". Závod se  uskutečnil 23. října 2011 na  náměstí Míru ve Zlíně. 

Kryštof -  koncert ve Zlíně

Část programu Mistrovství České  republiky v hodu mobilním  telefonem.

Zlínské besedování 

Folklorní festival Zlínské Besedování  je pravidelnou příležitostí k setkání  kultur z celého světa, prezentace  její rozmanitosti a bohatosti  prostřednictvím předváděných  tanců, hudby, písní, krojů a dalších  umění. 

14|15 Baťův Institut

Ve Zlíně byla zahájena další etapa  revitalizace Baťovského areálu.  Cílem projektu je kompletní  rekonstrukce dvou budov v  bývalém továrním areálu firmy Baťa  a jejich přestavba na Krajské  kulturní a vzdělávací centrum. 
DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO
Video Zlin.cz www.videozlin.cz 24 September
Události Reportáže Kontakty
© Copyright VideoZlin.cz 2018
Barum Czech Rally Zlín
Městská RZ | 2016

Kopecký vyhrál noční erzetu

11. Truck sraz Zlín 2016

Vybrané trucky se v pátek od  19.30 řadily v Hradské ulici. O  hodinu později se osvětlená  kolona kamionů rozjela a  pokračovat v jízdě na trase třída  T. Bati, ulicemi Díly IV,  Štefánikova, Osvoboditelů  směrem na Kudlov. 

Noční prohlídka hradu

Milovníci romantiky měli příležitost  toulat se expozicemi hradu až do  noci a zhlédnout tajemný příběh o  setkání dvou bratrů, císaře  římského Karla IV. s Janem  Jindřichem.

Cyklojízda večerním Zlínem

Cyklisté se vydali na společnou  projížďku na kolech do širokých  ulic večerního Zlína po trase  dlouhé 18 km. 

Run-Up | Zlín 2016

I letos k nám zavítal jeden z  nejnáročnějších závodů a to běh  do schodů Baťova mrakodrapu. 

Zahajovací ohňostroj

Zahajovací ohňostroj 56. ročník  Mezinárodního filmového festivalu  pro děti a mládež. 
Obhájce titulu Jan Kopecký vyhrál páteční noční městskou erzetu 46.  ročníku Barum Czech Rally Zlín v centru Zlína. Druhý dojel Rus  Lukjaňuk, třetí skončili Polák Kajetanowicz a otrokovický pilot Pavel  Valoušek.

Události - 2016

Galerijní a muzejní noc

Třetí květnový pátek patřil ve Zlíně  tradiční Galerijní a muzejní noci.  Bohatý kulturní program si ve  14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU a na  více než desítce míst ve Zlíně užily  stovky lidí. 

FESTIVAL MASKA

Jedná se o jediný  videomappingový studentský  festival, který se koná na unikátní  platformě 14|15 BAŤOVA  INSTITUTU ve Zlíně.    

Akademický košt slivovice

Ten nejobjektivnější košt slivovice  je ve Zlíně! Fakulta technologická,  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. 

Paleontologická výstava

Přijďte poznat svou rodnou  planetu, potěžkat horniny staré  stovky milionů let, prohlédnout si  fosilie prehistorických živočichů a  obdivovat krásu dávno vyhynulých  rostlin.

Cirkus Humberto ve Zlíně

Slavný cirkus s bohatou historií a  pestrou současností navštěvuje  města České Republiky. Zde  můžete zhlédnout krátký sestřih  skoro tříhodinového vystoupení,  které určitě stojí zato navštívit. 

Výstava Hrad Malenovic

Výstava Hrad Malenovice přibližuje pomocí starých pohlednic,  fotografií a kreseb proměnu hradu  od počátku jeho výstavby ve 14.  století do současnosti.

1. MÁJ VE ZLÍNĚ

Oslavy 1. Máje ve Zlíně doprovázel  i letos prvomájový průvod dle  Baťovských tradic, kterého se jako  v předešlých letech účastnily  zlínské dechové orchestry,  mažoretky, folklorní soubory a  další různé sdružení.

Novoroční ohňostroj

Letos poprvé přichází Statutární  město Zlín s novoroční akcí, která  by se do budoucna měla stát milou  tradicí.

Události - 2015

Vánoční jarmark na hradě

Prodej medoviny, frgálů, svíček,  vánočních ozdob, šperků,  vánočních dekorací atd. Můžete  se občerstvit v čajovně na  nádvoří hradu nebo před hradem  ve stánku, kde vám nabídnou  svařené víno a jiné pochutiny... 

Rozsvícení vánočního

Rozsvícení vánočního stromu ve  Zlíně se konalo první adventní  neděli 29. listopadu 2015. 

Den pro přírodu na hradě

DEN PRO PŘÍRODU – XII. Krajský  veletrh environmentálního  vzdělávání, výchovy a osvěty. 

Požár teplárny ve Zlíně

Hasiči likvidovali požár ve zlínské  teplárně poblíž centra. Byl  vyhlášen druhý stupeň požárního  poplachu. 

Zahajovací ohňostroj

Zahajovací ohňostroj 55. ročník  Mezinárodního filmového festivalu  pro děti a mládež. 

Probouzení hradu

Kastelán oblíbeného hradu  Malenovice u Zlína otevřel v  sobotu 11. dubna 2015 hradní  bránu prvním návštěvníkům.  

CONNECTION

Šárka Šišková, módní návrhářka a  zlínská rodačka v Kongresovém  centru Zlín, poprvé představila  zlínskému publiku svou oděvní  tvorbu velkou módní přehlídkou.   

Poctivě vyrobené

„POCTIVĚ VYROBENÉ – podpora  udržitelné místní ekonomiky ve  Zlínském kraji“ je projekt  zaměřený na zvýšení spolupráce a  povědomí při posilování místní  ekonomiky na území Zlínského  kraje.

Události - 2014

Den Země 2014

Všem, kteří navštívili areál  společnosti REC Group při  oslavách Dne Země moc  děkujeme! Díky vám jsme vytvořili  nejen rekord ve sběru mobilů,  kterých se nasbíralo 1336 kusů,  ale padl také rekord v počtu  návštěvníků. 

Den Země - Zlín

Den Země je den věnovaný Zemi,  který se každoročně koná 22.  dubna. Tento svátek je ovlivněn  původními dny Země, které se  konaly při oslavách jarní  rovnodennosti, 21. března, a  oslavovaly příchod jara. 

Světový den autismu

Na 2. dubna připadá Mezinárodní  den porozumění autismu či  zvýšení povědomí o autismu.  Autismus je porucha, která se  projevuje hned v raném dětství. V  České republice žije na 100 tisíc  lidí s různou formou a mírou  autismu.

4. Námořnický bál

Námořnická unie pořádá 4.  Námořnický bál, tentokráte v  prostorách MoR Café. K tanci a  poslechu hraje DOCUKU bohatý  doprovodný program. 

Den stromů na hradě 

Den stromů a Den s LČR na  hradě Lukově. Přijďte se podívat  na hrad, vyzkoušet stromolezení  a zasoutěžit si s námi. Vstup do  areálu hradu volný. Občerstvení  zajištěno. 

Události - 2013

Živý betlém 2013 

Živý betlém je již tradiční akcí,  která zlínským občanům 25.  prosince zpříjemňuje sváteční  den. Farnost sv. Filipa a Jakuba  ve spolupráci s Církevní základní  a mateřskou školou ve Zlíně. 

Rozsvícení v. stromu v ZOO

Letošní Vánoce zlínská zoo  oficiálně přivítala v neděli 15.  prosince 2013 rozsvícením  vánočního stromu. V  doprovodném programu  nechyběly ani vánoční koledy,  tradice a zvyky.

Adventní dílny v ZOO

Sobotní a nedělní adventní dílny  slavily obrovský úspěch. Do  tvoření krásných vánočních ozdob,  dárečků či zdobení perníčků se  pustily nejen děti, ale zapojili se i  rodiče.

Interbeauty Prague

Mezinárodní veletrh INTERBEAUTY  PRAGUE je bezesporu  nejvýznamnějším odborným  kosmetickým veletrhem v České  republice.

Slovácká svatební show

2. ročník svatebního a  společenského veletrhu se  tentokrát přesunul z Panského  dvora do areálu firmy Kovosteel ve  Starém Městě. 

Dušičky ve Zlíně

Svátek mrtvých neboli lidově  „Dušičky" jsou podle křesťanské  tradice vzpomínkou na zesnulé,  kteří na tuto skutečnost nejsou  ještě připraveni, nedosáhli věčné  blaženosti, jejich duše pobývají v  očistci.

Živé náměstí

Akce s názvem "Bavme se -  sportujme bezpečně", se konala  ve Zlíně v rámci cyklu Živé  náměstí.  

Kolotoče ve Zlíně

Kolotočáře nazývají ti, kteří na  jejich pouťové atrakce s oblibou  odkládají své děti. Provozovatelé  autodromů, lochnesek a centrifug  zavítali i k nám do Zlína. 

Události - 2012

DEN KRAJE - Zlín

Vybrané trucky se v pátek od  19.30 řadily v Hradské ulici. O  hodinu později se osvětlená  kolona kamionů rozjela a  pokračovat v jízdě na trase třída  T. Bati, ulicemi Díly IV,  Štefánikova, Osvoboditelů  směrem na Kudlov. 

Noční prohlídka hradu

Den kraje přinesl svým  návštěvníkům spoustu  zajímavých zážitků. Mohli jste se  setkat s osobnostmi veřejného  života nebo ochutnat nejlepší  regionální potraviny. 

TRUCK SRAZ Zlín

Dne 24. 08. 2012 se ve Zlíně  uskutečnila akce s názvem Truck  Sraz Zlín. Jednalo se již o 7.  ročník, kde si příznivci silných  trucků mohli v podvečer dne  prohlédnout vybrané vozy. 

Vlak LUSTIG

Zlín - Festival česko-německo-  židovské kultury Devět bran je již  13 let významnou kulturní  událostí, která seznamuje českou  společnost se světovou židovskou  kulturou. 

Živý betlém 

Akce s názvem Živý betlém  pořádala Římskokatolická farnost  sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně ve  spolupráci s Magistrátem města  Zlína. 

Den stromů ve Zlíně

V úterý 22. října se v parku  Svobody (u zámku) konal Den  stromů. Program začínal v deset  hodin výsadbou nového stromu  náměstkem primátora Bedřichem  Landsfeldem za podpory dětí z  mateřských a základních škol.

Noc vědců 2013

Představit vědu a zkoumání jako  atraktivní a zábavnou činnost chce  akce Noc vědců, která vám otevře  dveře do laboratoří a vědeckých  pracovišť v celém Česku!   

Večer na zámku Lešná

Návštěvníci měli možnost  prohlédnout si prostory zámku ve  večerních hodinách. Zámecké  pokoje byly vyzdobeny speciálně  pro tuto příležitost. Kouzelnou  atmosférou provázeli průvodci v  dobových kostýmech.

Večerní prohlídka ZOO

Zlín - 4.10.2013 Netradiční pohled  na areál zoologické zahrady ve  Zlíně. 

Slovácká benefice

Téměř zaplněný zimní hokejový  stadion v Uherském Hradišti  sledoval v sobotu odpoledne 4.  Slováckou benefici.

Noční prohlídka hradu 

Když se setmí, všechno vypadá  jinak. Přesvědčit se na vlastní oči  mohli návštěvníci letos již druhé  noční prohlídky hradu v  Malenovicích.

Hrad Lukov 1983 - 2013

Prezentace výsledků třiceti let  dobrovolnické práce členů Hnutí  Brontosaurus a Spolku přátel  hradu Lukova při konzervaci  lukovského hradu, kde po celou  dobu souběžně probíhal  archeologický výzkum Muzea  jihovýchodní Moravy ve Zlíně. 

53. ZLÍN FILM FESTIVAL

Zlín - 29.05.2013 Den pro děti s  Českou televizí, jeden z  nejoblíbenějších celodenních  pořadů pro děti na náměstí Míru. 

Apráles 2013

Festival studentských kapel  pořádaný ve Zlíně 

Oslavy 1. máje ve Zlíně

Pojďte s námi oslavit 1. máj, lásky  čas! Oslavy 1. Máje ve Zlíně budou  letos začínat na náměstí Míru kde  se uskuteční stavění májky.  

Den Země 2013

Staré Město - akce se zaměřením  na ekologii pořádaná společností  REC Group s.r.o

Středověká mše ve Zlíně

Kostel sv.Filipa a Jakuba ve Zlíně  Akce pořádaná RR49,  studentskou křesťanskou  organizací za podpory města  Zlína.

Historické hasičské vozy

Jedná se již o čtvrtou jízdu s  mezinárodní účastí a vede přes  dva kraje Slezska a Moravy za  účasti polské a slovenské posádky.  Jízda se jede na počest 20. výročí  znovuobnovení činnosti Hasičské  vzájemné pojišťovny. 

Armáda ČR ve Zlíně

Součástí doprovodného programu  letošní BAMBIRIÁDY 2012 je také  prezentace Armády České  republiky a ukázka nejmodernější  výzbroje. 

Zlínský sraz vozů PORSCHE

Setkání příznivců motorismu a  majitelů vozů Porsche proběhlo  dne 6. května 2012 na náměstí  Míru ve Zlíně. 

Svátek práce ve Zlíně

Oslavy 1. Máje ve Zlíně doprovázel  i letos prvomájový průvod dle  Baťovských tradic, kterého se jako  v předešlých letech účastnily  zlínské dechové orchestry,  mažoretky, folklorní soubory a  další různé sdružení.

Malenovice - Mezicestí

Muzeum jihovýchodní Moravy ve  Zlíně pořádalo v rámci setkání  Archeologického klubu prohlídku  nejnovějšího záchranného  archeologického výzkumu.  Průvodcem po této nejbohatší  archeologické lokalitě na Zlínsku  byla archeoložka Jana Langová.  

Události - 2011

Vánoční jarmark ve Zlíně

Na náměstí Míru ve Zlíně začal  Vánoční jarmark. Tak jako každý  rok doplňuje kouzelnou atmosféru  Vánoc. Jarmark se koná od 13.  do 22. prosince za doprovodu  různých kulturních programů. 

Přes valašské kotáry

Záznam 64. ročníku běhu "Přes  valašské kotáry". Závod se  uskutečnil 23. října 2011 na  náměstí Míru ve Zlíně. 

Kryštof -  koncert ve Zlíně

Část programu Mistrovství České  republiky v hodu mobilním  telefonem.

Zlínské besedování 

Folklorní festival Zlínské  Besedování je pravidelnou  příležitostí k setkání kultur z  celého světa, prezentace její  rozmanitosti a bohatosti  prostřednictvím předváděných  tanců, hudby, písní, krojů a dalších  umění. 

14|15 Baťův Institut

Ve Zlíně byla zahájena další  etapa revitalizace Baťovského  areálu. Cílem projektu je  kompletní rekonstrukce dvou  budov v bývalém továrním areálu  firmy Baťa a jejich přestavba na  Krajské kulturní a vzdělávací  centrum.
DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO DOPORUČENO
Kalendář akcí
13.10. 2018 Zlínské slavnosti vína Již po čtvrté se můžete těšit na oblíbenou akci
14.10. 2018 Velká zlínská drakiáda